در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 16 آذر 1400

قابل توجه دانشجویانی که واحد کارآموزی اخذ نمودند.

مراحل دریافت معرفی نامه و گذراندن کارآموزی 


1- دانشجویان متقاضی کارآموزی جهت تعیین محل کارآموزی  با توجه به شهرستان مورد نظر ابتدا به سایت http://karamouzi.irost.org مراجعه نمایید.

2- حضور دانشجو در محل کارآموزی که توسط دانشجو انتخاب گردیده و مورد تایید گروه پژوهش و ارتباط با صنعت باشد الزامی بوده و از طرف دانشکده و استاد پی گیری خواهد شد.

3-دانشجو موظف است بعد از انتخاب محل کارآموزی جهت ثبت درس کارآموزی خود، فرم شماره 1 دفترچه کارآموزی را تکمیل نموده و حداکثر تا تاریخ 1400/08/15 فرم الکترونیکی به آدرس

https://p-lahijan.tvu.ac.ir/fa/form_data/add/form_id=4059         را ارسال نمایید.

    درغیر اینصورت  زمان در نظر گرفته شده 4 هفته دیگر تمدید خواهد شد ولی سقف نمره دانشجو 16 در نظر گرفته می شود.

  درصورتی که به هر دلیلی تا مدت 8 هفته  (با 4 هفته تمدید) اطلاع رسانی توسط دانشجو صورت نگیرد سقف نمره دانشجو  12 درنظر گرفته می‌شود.

    دانشجویانی که بدون اطلاع به دانشکده و به هر دلیلی در آخر ترم پیگیر درس کارآموزی خود باشند، در درس کارآموزی مردود محسوب می شوند مگر اینکه استاد مربوطه تایید نماید که دانشجو کارآموزی خود را گذرانده است که در این صورت نمره دانشجو حداکثر 10 در نظر گرفته می شود.

توضیحات تکمیلی

  الف - دفترچه کارآموزی ، شیوه نامه کارآموزی و راهنمای سامانه کارآموزی به صورت فایل پیوستی در پایین همین صفحه بارگذاری شده است و دانشجویان می توانند آن را  دانلود نمایند. همچنین نسخه پرینت شده آن در نوشت افزار ماژیک روبروی دانشگاه موجود می باشد.

 ب  -  فرم شماره 1 را کاملا" تکمیل و به مهر و امضای محل کارآموزی رسانده شود. (با توجه به وضعیت موجود نیازی به امضاء استاد و مدیر گروه در فرم شماره 1 نمی باشدو دانشجو موظف است با مدرس خود در طول دوره در ارتباط باشد.)

 ج  -  تصویر فرم شماره 1 را برای استاد خود ارسال نمایید تا در جریان کارآموزی شما قرار گیرد.

  د  - دانشجویانی که نیاز به معرفی نامه دارند از طریق میز خدمت (https://khedmat.tvu.ac.ir) درخواست خود را ثبت نموده و معرفی نامه را در همان صفحه دریافت نموده و یا به صورت حضوری می توانند  به واحد پژوهش و ارتباط با صنعت مراجعه نمایند.

ح- پس از تایید دفترچه کارآموزی توسط سرپرست محل کارآموزی در پایان دوره دفترچه رابه  دو روش پستی یا حضوری به واحد پژوهش و ارتباط با صنعت تحویل نمایند.

آدرس آموزشکده:

گیلان - لاهیجان - خیابان تربیت معلم - آموزشکده فنی و حرفه ای شهید رجایی

کدپستی:77158-44167            صندوق پستی:1478 

  تذکر: دانشجویان محترم حتما شیوه نامه، دفترچه کارآموزی و راهنمای سامانه ملی کارآموزی را در پایین همین صفحه دانلود نموده و مطالعه نمایید.                                                                                                                                            

 

نظرات کاربران